Kilka słów o nas

Jesteśmy tu, bo uwielbiamy quchcić. Naszą ogromną pasją jest właśnie gotowanie. Cieszy nas ogromne zainteresowanie qulinariami, jakie w ostatnim czasie obserwujemy. Nie ukrywajmy, że sporą zasługę mają w tym media, które mocno promują różnego rodzaju programy qulinarne. Coraz więcej mówimy o gotowaniu, coraz bardziej świadomymi konsumentami jesteśmy, a kucharze stają się celebrytami. W całym tym qulinarnym zamieszaniu postanowiliśmy znaleźć miejsce dla siebie. Naszym celem jest odczarowywanie quchni – pokazywanie przepisów tradycyjnych, ale i tych nowych „trudnych”, które według nas trudnymi wcale nie są.

Uważamy, że quchnia to wspaniała przestrzeń, w której można wyczarować piękne rzeczy, które chcemy tworzyć razem z Wami. Nie chcemy być kolejnym nadętym blogiem o gotowaniu, w którym znajdziecie przepisy do których lista składników brzmi po chińsku. Nie będziemy się popisywać drogimi sprzętami kuchennymi, bo uważamy, że wszystko można wyczarować z tego co ma się pod ręką.

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli zechcecie się z nami dzielić swoimi dylematami qulinarnymi. A może jest coś co chcielibyście ugotować dla swoich bliskich, przyjaciół, rodziny ale nie wiecie jak? Napiszcie nam o tym! Podejmiemy wyzwanie wspólnie.

Q

 

Było smacznie? Powiedz o tym światu!

Post Author: Q

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *